Otel Ekle İletişim
Etiketler

nevşehir otelleri, nevşehir oteller, kapadokya otelleri, kapadokya oteller, göreme oteller, göreme otelleri, uçhisar oteller, uçhisar otelleri, ortahisar oteller, ortahisar otelleri, ürgüp oteller, ürgüp otelleri, avanos oteller, avanos otelleri, mustafapaşa oteller, mustafapaşa otelleri,kozaklı oteller, kozaklı otelleri, çavuşin oteller, çavuşin otelleri

Katpatuka Cave Hotel
http://www.kapadokyaoteller.com/crop.php?src=http://www.kapadokyaoteller.com/oteller/be607bdd7c38b1f033b58c68310cbfe9.jpg&h=335&w=545
177
tavsiye
Katpatuka Cave Hotel Otel Bilgileri
Katpatuka Cave Hotel Bölge:

Göreme/Kapadokya

Adres:

Gaferli Mahallesi, Aydinkiragi Mevki, No:34 50180 Nevsehir - Cappadocia - Goreme, Türkiye

Telefon:

Katpatuka Cave Hotel Açıklama
Kapadokya'yı eşsiz kılan volkanik oluşumlar olan peribacalarının içinde yer alan Katpatuka Cave, Göreme'nin merkezinde, geleneksel bir biçimde dekore edilmiş odalar sunan bir oteldir.
Katpatuka Cave Hotel'in en-suite odalarında göçebe ve Osmanlı tarzı mobilyalar ile ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır. Bu mağara odalar doğal havalandırma sayesinde yazları serin, kışları ise sıcak olmaktadır.
Otobüs istasyonu 10 dakikalık yürüme mesafesindedir; ancak otel ücretsiz karşılama hizmeti vermektedir ve ilave bir ücret karşılığında havaalanı transferleri düzenlenebilir.
Katpatuka Cave Hotel Tesis Özellik ve Hizmetleri
Harita
Katpatuka Cave Hotel Yorumlar
Bu tesis hakkında sen neler düşünüyorsun?
Yorumlar Bu otel için yorum girilmemiş.
kapadokyaoteller.com © 2013 - 2018
W3 XHTML Alexa