Otel Ekle İletişim
Etiketler

nevşehir otelleri, nevşehir oteller, kapadokya otelleri, kapadokya oteller, göreme oteller, göreme otelleri, uçhisar oteller, uçhisar otelleri, ortahisar oteller, ortahisar otelleri, ürgüp oteller, ürgüp otelleri, avanos oteller, avanos otelleri, mustafapaşa oteller, mustafapaşa otelleri,kozaklı oteller, kozaklı otelleri, çavuşin oteller, çavuşin otelleri

Walnut House
http://www.kapadokyaoteller.com/crop.php?src=http://www.kapadokyaoteller.com/oteller/bcadc0b115b8deb7945a59125b00a017.jpg&h=335&w=545
176
tavsiye
Walnut House Otel Bilgileri
Walnut House Bölge:

Göreme/Kapadokya

Adres:

Walnut House 50180 Göreme, Kapadokya, Türkiye

Telefon:

Walnut House Açıklama
Göreme Milli Parkı'nda yer alan bu aile işletmesi otel, Türk taş mimarisine sahip bir binada yer almakta olup rustik dekorlu kemerli odalar sunmaktadır. Otel personeli sıcak balon turları düzenleyebilir.

Konuklar, Walnut House'nin restoranında Türk ve Kapadokya spesiyalitelerinden oluşan menünün tadını çıkarabilirler. Sıcak aylar boyunca, yemyeşil park manzaralı terasta açık havada yemek yenebilmektedir.

Walnut House'nin kemerli odaları, geleneksel ve yerel malzemelerle döşenmiş olup telefon ve çalışma masası içermektedir. Özel banyoların her biri saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. Kış sezonunda, otel ısıtma sistemi sağlamaktadır.

Konuklar, Walnut House'nin yerel halılar ve rahat bir oturma alanı içeren otantik Türk tarzı salonunda uluslararası TV kanallarını izleyebilirler. Burada da içecekler sunulmaktadır.
Walnut House Tesis Özellik ve Hizmetleri
Harita
Walnut House Yorumlar
Bu tesis hakkında sen neler düşünüyorsun?
Yorumlar Bu otel için yorum girilmemiş.
kapadokyaoteller.com © 2013 - 2017
W3 XHTML Alexa